Pracuj w browarze

Kariera

Chciałbyś pracować w browarze kraftowym?

Dołącz do naszego zespołu

Nie boisz się nowych wyzwań? Lubisz pracować z ludźmi i łatwo nawiązujesz partnerskie relacje? Jeśli tak, to sprawdź kogo szukamy!!

Miejsce Pracy:  Łyski/Białystok

Pomocnik Piwowara

Chciałbyś pracować w browarze rzemieślniczym? Twoją pasją lub marzeniem jest opracowywanie receptur oraz produkcja piwa i napojów bezalkoholowych bez szkodliwych dodatków, takich które sam chciałbyś pić? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – technik technologii żywności lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie,
  • obowiązkowość i dyspozycyjność,

oraz mile widziane doświadczenie w branży spożywczej najlepiej browarniczej/napojowej i pasja tworzenia.

Twoje główne zadania:

  • przygotowanie produkcji i prowadzenie gospodarki magazynowej składników, opakowań i wyrobów gotowych,
  • dbanie o czystość browaru, mycie i dezynfekcja instalacji browarniczej,
  • przygotowanie procesu warzenia,
  • asysta w trakcie warzenia,
  • rozlew piwa do butelek, puszek oraz beczek typu KEG/PET,
  • realizacja wysyłek wyrobów wraz z ich wcześniejszym przygotowaniem,
  • prace konserwacyjne linii browarniczej,
  • kontakty z serwisami zewnętrznymi,
  • dokonywanie zakupów towarów i usług.

Oferujemy przy tym:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • właściwą i przyjemną atmosferę,
  • pracę w fajnym miejscu.

Szanowny Kandydacie, prosimy o przesłanie CV zawierającego niezbędne klauzule RODO wpisując
w tytule Rekrutacja – Pomocnik Piwowara na adres:

rekrutacja@elmontgrupa.pl

W związku z obowiązującymi przepisami RODO wszystkie aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez podmioty w ramach Grupy Kapitałowej Elmont Grupa działających, jako współadministratorzy (tj. spółki: Elektromontaż Wschód sp. z o.o., Pracownia Projektowa Enspro sp. z o.o., Elserwis sp. z o.o., Elmont Grupa sp. z o.o., Elsolar sp. z o.o., Budbial sp. z o.o., Browar Biały sp. z o.o.) w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez w/w Grupę Kapitałową.”

SZEROKI PAKIET BENEFITÓW

Zdrowie i bezpieczeństwo

Podejmujemy szereg działań związanych z profilaktyką zdrowia i bezpieczeństwem w miejscu pracy i poza nim. Wszystkim pracownikom oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie. Wszyscy pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną.

Sport i zdrowie

Dbamy o aktywność fizyczną naszych pracowników. Dzięki karcie sportowej pracownicy i ich rodziny mogą korzystać z siłowni, sauny, basenu oraz rozwijać swoje umiejętności, np. ćwicząc taniec, sztuki walki czy jogę.

Integracja i rodzina

Nie samą pracą żyje człowiek. Organizujemy eventy integracyjne oraz pikniki rodzinne. Dzięki temu my i nasze rodziny mamy okazję na dobrą zabawę oraz nawiązanie znajomości w nieformalnej atmosferze. Lubimy spędzać wspólnie czas.

Bonusy stałe i okazjonalne

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie, dlatego obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym. Możesz również liczyć na specjalne bonusy, np. z okazji świąt. Nawet w 100% dofinansowujemy letni i zimowy wypoczynek dzieci.

Podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompentencji.

Dofinansowujemy kursy językowe, specjalistyczne oraz studia podyplomowe. Organizujemy szkolenia wewnętrzne dopasowane do aktualnych potrzeb w firmie. Zależy nam na Twoim rozwoju.